Doprava

 

 

V našem obchodě Vám nabízíme tyto varianty způsobu dopravy zboží a jeho převzetí.


Expresní balíková služba PPL

Pro tuto službu využíváme smluvního specializovaného dopravce - PPL CZ s.r.o. se sídlem Praha 10, Malešice, U Vozovny 658/8. PPL doručuje do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude tedy doručeno do 24 hodin po expedici.( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. (PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, kdy podle PSČ lze odhadnout dobu dodání). informace : www.ppl.cz. Na vyžádání vám k můžeme sdělit stav doručení Vaší zásilky pomocí našeho přístupového kódu. Doprava nezahrnuje instalaci a zapojení spotřebičů do sítí.
Za zboží a dodací službu zaplatíte pracovníkovi služby PPL při jeho převzetí. Jedná se tedy o způsob platby dobírkou, ale šetří váš čas chozením na pobočku pošty pro zboží. Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 50 kg/balík.

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 205,-Kč ( s DPH 19%)
Balné neúčtujeme


Česká pošta – dobírka /obchodní balík/

Objednané zboží Vám zašleme poštou na udanou adresu v objednávce. Za zboží zaplatíte na pobočce České pošty při jeho převzetí. Zboží zasíláme z hlediska bezpečnosti a termínu výhradně „Obchodním balíkem“. Česká pošta nabízí dodání následující pracovní den po dni podání. Den podání je shodný s dnem expedice,pokud jej expedováno po 16 hodině je zboží podáno následující pracovní den. ( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Stav zásilky je možné sledovat na webových stránkách české pošty (www.cpost.cz). Touto dopravou je možné posílat zásilky do 30kg/balík a do hodnoty 100 tis.Kč. Ze zkušeností nedoporučujeme zasílat zboží s cenou nad 30 tis.Kč.

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 125,-Kč ( s DPH 19%)
Balné neúčtujeme


Česká pošta – platba bankovním převodem /obchodní balík/

Po zaslání objednávky Vám bude e-mailem zaslána proforma faktura. Po jejím uhrazení(připsáním částky na náš účet), Vám bude zboží expedováno a zasláno prostřednictvím České pošty na udanou adresu v objednávce. Při vyzvednutí zboží na poště již nic neplatíte. Zboží zasíláme z hlediska bezpečnosti a termínu výhradně „Obchodním balíkem“. Česká pošta nabízí dodání následující pracovní den po dni podání. Den podání je shodný s dnem expedice,pokud jej expedováno po 16 hodině je zboží podáno následující pracovní den. ( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Stav zásilky je možné sledovat na webových stránkách české pošty (www.cpost.cz). Touto dopravou je možné posílat zásilky do 30kg/balík a do hodnoty 100 tis.Kč. Ze zkušeností nedoporučujeme zasílat zboží s cenou nad 30 tis.Kč.

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 125,-Kč ( s  DPH 19%)
Balné neúčtujeme


Doprava zdarma

Tento způsob dopravy zboží Vám nabízíme,pokud cena celkové objednávky přesáhne  nejméně 3500,-Kč včetně DPH,nebo pokud se tento druh dopravy vztahuje ke konkrétní položce zboží. Zboží Vám bude expedováno„Obchodním balíkem“ prostřednictvím České pošty na adresu uvedenou v objednávce.Doprava zboží je  v tomto případě plně hrazena prodávajícím(dodavatelem).